Hizmetler

KÜP Teknoloji aşağıda belirtilen hizmetleri vermektedir.

Danışmanlık

Danışmanlık kapması altında, yangın senaryoları oluşturma, uygun sistemlerin seçimi, risk sınıflarının belirlenmesi ve yangın olmasına karşı alınabilecek önlemler konularında hizmet vermekteyiz.

Projelendirme

Alanlarında uzman mühendislik kadromuzun çalışmaları ile, yapılarınızda kurulması planlanan yangın koruma ve önlem sistemlerini en güncel hesaplama ve tasarım yazılımları kullanarak, başarısı kanıtlanmış ve yaygın olarak kullanılan uluslararası standartlara göre projelendirme çalışması yapmaktayız.

Malzeme Temini

Kurduğumuz sistemlerin ekipmanlarını son teknolojiyi kullanan anlaşmalı bulunduğumuz firmalardan yapmaktayız. Ayrıca güncel stok hizmetimiz ile sorunsuz şekilde hızlı malzeme ve yedek parça temini yapmaktayız.

Süpervizörlük

KUP Teknoloji olarak hizmetini sunduğumuz ve satışını gerçekleştirdiğimiz yangın alarm ve korunum sistemleri ekimplanlarının montajı için gerekli olan süpervizörlük hizmeti de vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj

Malzemelerini temin ederek ve gerçekleştirilmesi uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumu hizmeti vermekteyiz.

Devreye Alma

Yangın korunum ve alarm sistemlerinin montajı firmamızca yapıldıktan sonra, devreye alma prosedürleri uygulanır. Sırasıyla fonksiyon testleri gerçekleştirilir. Ve nihayetinde sistemlerin çalışır durumda son müşterimize teslimi yapılır.

Kontratlı Bakım

Kurduğumuz yangın alarm ve koruma sistemlerinin uzun yıllar boyunca aksamadan ve verimli şekilde hizmet vermesini garanti altına almak için, kontrata bağlı olarak periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz.

(Toplam: 44, Bugün: 1 )